Ultimele subiecte
» Subiecte fizica admitere Poli Bucuresti din ani trecuti
Joi Iul 10, 2014 10:58 am Scris de Admin

» Orase din Romania vazute de sus
Dum Iun 22, 2014 12:51 am Scris de Admin

» De pastrat si de deschis de mii de ori. Inestimabil!
Lun Iun 09, 2014 12:29 am Scris de Admin

» Olimpiada Stiinte juniori 2014
Mier Mai 28, 2014 11:04 pm Scris de Admin

» Ajutor in rezolvarea unei probleme cu lentile
Sam Mai 24, 2014 7:06 pm Scris de Vlad

» Concursul de Stiinta si Tehnica "Florin Vasilescu" 2014
Dum Mai 11, 2014 1:14 am Scris de Admin

»  Concursul National de Fizica ,,UNIVERSUL EINSTEIN"
Joi Mai 08, 2014 5:06 pm Scris de Admin

» Model subiect Evaluare nationala la final de cl. a 6-a
Mier Mai 07, 2014 5:57 pm Scris de Admin

» Pentru cei din Calarasi (si nu numai) - filmare TVR 1967
Dum Mai 04, 2014 1:09 am Scris de Admin

Vremea in Calarasi
Harti Google
Stiri din Calarasi
Aveti mai jos o harta a cerului din Bucuresti (la momentul incarcarii acestei pagini):

current night sky over Bucharest
Sky map by AstroViewer®
Get the HTML code for this sky map

Rezultate OJF 2012, subiecte si bareme

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Rezultate OJF 2012, subiecte si bareme

Mesaj  Admin la data de Dum Feb 19, 2012 11:28 pm

Subiectele si baremele pot fi descarcate de aici. (Durata de postare pe site este limitata la o luna asa ca daca le doriti descarcati-le acum, dand click pe cuvantul "aici".)

Nu au fost contestatii, dar lista participantilor va putea fi stabilita numai dupa consultarea elevilor virtual calificati asa cum a scris mai jos d-na inspectoare.

Felicitari celor care au obtinut punctaje frumoase.
Dupa etapa de contestatii se cristalizeaza lista elevilor participanti la etapa nationala a olimpiadei de fizica. Pentru judetul nostru sunt repartizate 8 locuri . Cei care vor putea merge mai departe trebuie sa aiba minim 10 puncte.
Fiecare profesor trebuie sa analizeze, impreuna cu elevii proprii, daca vor sa participe la nationala ( Ex. nu au alta optiune, alta olimpiada nationala). Astept un raspuns ferm de la primii doi de la clasele a VI-a si a VII-a si primii de la clasele a VIII-a, a IX-a, a X-a, a XII-a.

Succes !

Dorina Chesaru


Inspectoratul Școlar al Județului Călărași


REZULTATE OBȚINUTE LA
OLIMPIADA DE FIZICĂ
FAZA JUDEȚEANĂ
AN ȘCOLAR 2011-2012

CLASA a VI-a

Nr. Numele și prenumele Clasa Unitatea de proveniență Punctaj o
1 IONESCU L. ANTONIO VI LICEUL TEORETIC "NEAGOE BASARAB 19,50
2 VLAD C. RADU-MIHAI VI COLEGIUL ECONOMIC CĂLĂRAȘI 19,25
3 COȚEA LAVINIA VI ȘCOALA "NICOLAE TITULESCU" CĂLĂR 19,00
4 COCORU M. EMILIA IULIANA VI ȘCOALA DE ARTE ȘI MESERII NR. 2 B 17,75
5 COSTĂCHESCU C. ȘTEFAN-ADRIAN VI COLEGIUL ECONOMIC CĂLĂRAȘI 17,25
6 DUMITRESCU E. AMALIA ANDREEA VI ȘCOALA "NICOLAE TITULESCU" CĂLĂR 17,00
7 CREȚU M. CLAUDIA ANDREEA VI ȘCOALA DE ARTE ȘI MESERII NR. 2 B 16,25
8 BICHIȘ C. HORIA VI COLEGIUL ECONOMIC CĂLĂRAȘI 15,50
9 ONOFREI D. ADINA IOANA VI LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" 15,50
10 BRANDUSOIU D. SIMONA VI ȘCOALA CU CLS. I-VIII RADU-VODĂ 15,00
11 CREȚU N. ADRIANA VI ȘCOALA DE ARTE ȘI MESERII NR. 2 B 14,50
12 MOISE N. ANDREI VI COLEGIUL ECONOMIC CĂLĂRAȘI 14,25
13 RADU F. OANA MARIA VI COLEGIUL ECONOMIC CĂLĂRAȘI 14,00
14 SAVIN C. ALIN VI COLEGIUL ECONOMIC CĂLĂRAȘI 14,00
15 CNAL F. IOSIF ANDREI VI LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" 13,75
16 BELU BIANCA VI ȘCOALA "NICOLAE TITULESCU" CĂLĂR 13,25
17 RADU C. FLORENTINA ROXANA VI ȘCOALA "NICOLAE TITULESCU" CĂLĂR 12,25
18 BIGAN I. ANDREI CRISTIAN VI LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" 12,00
19 BOGATU M. MIHAI ALEXANDRU VI LICEUL TEORETIC "NEAGOE BASARAB 12,00
20 CRISTEA P. CRISTINA DANIELA VI ȘCOALA CU CLS. I-VIII NR. 2 OLTENIȚA 12,00
21 MARIAN M. ANTONIE VI ȘCOALA "NICOLAE TITULESCU" CĂLĂR 12,00
22 GUȚĂ M. RAREȘ IOAN VI ȘCOALA "NICOLAE TITULESCU" CĂLĂR 11,50
23 ȘIȘMAN C. COSMIN VI COLEGIUL ECONOMIC CĂLĂRAȘI 11,50
24 TOADER IULIANA-GABRIELA VI ȘCOALA CU CLS. I-VIII CIOCĂNEȘTI 11,50
25 ENACHE M. MARINA VI COLEGIUL ECONOMIC CĂLĂRAȘI 11,00
26 ION CRISTINA VI ȘCOALA "NICOLAE TITULESCU" CĂLĂR 11,00
27 GUȚAN N. DANIELA VI LICEUL TEORETIC "NEAGOE BASARAB 10,25
28 BADEA M. MIHAI-VALENTIN VI ȘCOALA CU CLS. I-VIII "TUDOR VLADIMI 10,00
29 CHIBRIT I. MIHAELA ISABEL VI ȘCOALA "NICOLAE TITULESCU" CĂLĂR 10,00
30 CONSTANDACHE FLORINA VI ȘCOALA CU CLS. I-VIII NR. 2 OLTENIȚA 9,75
31 CONSTANTIN S. CRISTIAN-ADRIAN VI ȘCOALA CU CLS. I-VIII "SPIRU HARET" 9,50
32 MARIN M. ANDREEA ALEXANDRA VI ȘCOALA "NICOLAE TITULESCU" CĂLĂR 9,00
33 NEAGU I. BIANCA MIRUNA VI ȘCOALA "NICOLAE TITULESCU" CĂLĂR 9,00
34 VLĂDOIU H. MARA VI COLEGIUL ECONOMIC CĂLĂRAȘI 9,00
35 VULPE I. LORENA MIHAELA VI ȘCOALA "NICOLAE TITULESCU" CĂLĂR 9,00
36 NICOLAE ROBERT-NICOLAE VI ȘCOALA CU CLS. I-VIII CIOCĂNEȘTI 8,50
37 BUZEA V. ANA-MARIA VI ȘCOALA CU CLS. I-VIII NR. 2 OLTENIȚA 8,00
38 IORDAN T. DANIEL IONUȚ VI ȘCOALA DE ARTE ȘI MESERII NR. 2 B 8,00
39 MIHAI V. ȘERBAN GABRIEL VI ȘCOALA CU CLS. I-VIII "TUDOR VLADIMI 8,00
40 STAN F. LAVINIA ANDREEA VI ȘCOALA CU CLS. I-VIII "TUDOR VLADIMI 8,00
41 MIȚAN M. ELENA VI LICEUL TEORETIC "NEAGOE BASARAB 7,75
42 PANĂ CRISTINA VI COLEGIUL ECONOMIC CĂLĂRAȘI 7,50
43 DOBRE R. ELENA MARIA VI ȘCOALA "NICOLAE TITULESCU" CĂLĂR 7,00
44 PANCIU I. BOGDAN IONUȚ VI ȘCOALA "NICOLAE TITULESCU" CĂLĂR 7,00
45 TÎRZIAN V. SERGIU ANDREI VI COLEGIUL ECONOMIC CĂLĂRAȘI 7,00
46 BĂNĂȚEANU F. MARIAN-RĂZVAN VI ȘCOALA CU CLS. I-VIII "SPIRU HARET" 6,50
47 MARIN D. BOGDAN CONSTANTIN VI ȘCOALA "NICOLAE TITULESCU" CĂLĂR 6,50
48 PAVEL A. IONUȚ-COSTIN VI ȘCOALA CU CLS. I-VIII DOROBANȚU 6,50
49 PARASCHIV V. ALEXANDRU IOAN VI COLEGIUL ECONOMIC CĂLĂRAȘI 6,00
50 STATE J. FLORIN NARCIS VI ȘCOALA CU CLS. I-VIII NR. 2 OLTENIȚA 6,00
51 STOICA D. ANDRA GEORGIANA VI ȘCOALA CU CLS. I-VIII NR. 2 OLTENIȚA 6,00
52 FLOREA V. VIKY VIOREL VI LICEUL TEORETIC "NEAGOE BASARAB 5,50
53 ION GEORGE-IULIAN VI ȘCOALA CU CLS. I-VIII CIOCĂNEȘTI 5,50
54 CRÎNGAȘU I. VLAD VI LICEUL TEORETIC "NEAGOE BASARAB 5,00
55 LINTEȘ COSMIN VI ȘCOALA "NICOLAE TITULESCU" CĂLĂR 5,00
56 SPIRIDON ALEXANDRA VI ȘCOALA "NICOLAE TITULESCU" CĂLĂR 3,75
57 DECU CARLISA VI ȘCOALA CU CLS. I-VIII NR. 2 OLTENIȚA 3,50
58 RADU I. ANDREI-CĂTĂLIN VI ȘCOALA CU CLS. I-VIII DOROBANȚU 3,50
59 MATEI ȘTEFANIA VI ȘCOALA CU CLS. I-VIII CIOCĂNEȘTI 3,50
60 BRANDUSOIU C. IONELA VI ȘCOALA CU CLS. I-VIII RADU-VODĂ 3,00
61 CIONTAOLAC M. ALEXANDRA VI GRUPUL ȘCOLAR AGRICOL FUNDULE 3,00
62 ISPAS A. ROCSANA CRISTINA VI ȘCOALA CU CLS. I-VIII NR. 2 OLTENIȚA 3,00
63 MĂRGINEANU G.C. TEODOR MIHAI VI ȘCOALA CU CLS. I-VIII NR. 2 OLTENIȚA 3,00
64 SIMION GABRIEL-CRISTIAN VI ȘCOALA CU CLS. I-VIII CIOCĂNEȘTI 3,00
65 TUDOR A. IONELA VI ȘCOALA CU CLS. I-VIII "SPIRU HARET" 3,00
66 CIURARU B. OANA ELENA VI LICEUL TEORETIC "NEAGOE BASARAB absent
67 DIMA S. MARIA ANTONELA VI ȘCOALA CU CLS. I-VIII "TUDOR VLADIMI absent
68 DULCE M. ANDREI FLORIAN VI ȘCOALA CU CLS. I-VIII "TUDOR VLADIMI absent
69 GĂMAN D. ADRIANA VI LICEUL TEORETIC "NEAGOE BASARAB absent
70 IVAȘCU ALEXANDRU ANDREI VI GIMNAZIUL CAROL I CĂLĂRAȘI absent
71 MUNTEANU EMILIAN MARIUS VI GIMNAZIUL CAROL I CĂLĂRAȘI absent
72 POPA S. MĂDĂLIN GABRIEL VI ȘCOALA CU CLS. I-VIII NR. 2 OLTENIȚA absent
73 STANCU C. MONICA CRISTINA VI ȘCOALA CU CLS. I-VIII NR. 2 OLTENIȚA absent
74 TOADER M. ALEXANDRU VI LICEUL TEORETIC "NEAGOE BASARAB absent
75 TONCIU TEODORA-VALENTINA VI ȘCOALA CU CLS. I-VIII CIOCĂNEȘTI absent




COMISIA DE EVALUARE









Inspectoratul Școlar al Județului Călărași


REZULTATE OBȚINUTE LA
OLIMPIADA DE FIZICĂ
FAZA JUDEȚEANĂ
AN ȘCOLAR 2011-2012

CLASA a VII-a

Nr. Numele și prenumele Clasa Unitatea de proveniență Punctaj o
1 MARICA T. DANIELA VII COLEGIUL ECONOMIC CĂLĂRAȘI 17,30
2 PETRE I. TEODOR EMILIAN VII ȘCOALA DE ARTE ȘI MESERII NR. 2 B 15,75
3 ZIRNA S. GABRIEL VII ȘCOALA DE ARTE ȘI MESERII NR. 2 B 15,60
4 TUȚĂ O. ALEXANDRA IOANA VII ȘCOALA "NICOLAE TITULESCU" CĂLĂR 15,35
5 DOBRE M. ALEXANDRU VII ȘCOALA DE ARTE ȘI MESERII NR. 2 B 14,90
6 NEAGU D. ANA-MARIA VII ȘCOALA "NICOLAE TITULESCU" CĂLĂR 13,75
7 PĂUNESCU M. SILVIA VII COLEGIUL ECONOMIC CĂLĂRAȘI 13,45
8 CAZACU E. RADU VII ȘCOALA CU CLS. I-VIII NR. 2 OLTENIȚA 9,50
9 RĂSUCEANU C.I. IOANA VII ȘCOALA CU CLS. I-VIII NR. 2 OLTENIȚA 9,00
10 DRAGU OANA VII ȘCOALA CU CLS. I-VIII CIOCĂNEȘTI 7,95
11 MIHĂLȚEANU F. OANA VII COLEGIUL ECONOMIC CĂLĂRAȘI 7,15
12 NĂSTASE LUCIAN VII ȘCOALA CU CLS. I-VIII CIOCĂNEȘTI 7,00
13 ENACHE A. MARIA VII GRUPUL ȘCOLAR AGRICOL FUNDULE 6,75
14 URSU D. MIHAI VII ȘCOALA CU CLS. I-VIII NR. 2 OLTENIȚA 6,15
15 CONSTANTIN I. NICOLETA VII ȘCOALA CU CLS. I-VIII "SPIRU HARET" 5,25
16 IORGA I. MIRCEA TOADER VII LICEUL TEORETIC "NEAGOE BASARAB 5,25
17 GHEORGHE I. DRAGOS VII ȘCOALA CU CLS. I-VIII RADU-VODĂ 5,00
18 RADU F. ADRIANA-VALENTINA VII GRUPUL ȘCOLAR AGRICOL FUNDULE 5,00
19 VASILE I. CRISTINA VII ȘCOALA CU CLS. I-VIII RADU-VODĂ 4,70
20 ȘTEFAN C. RAMONA-NICOLETA VII ȘCOALA CU CLS. I-VIII RADU-VODĂ 4,25
21 BALUTA I. ALINA VII ȘCOALA CU CLS. I-VIII RADU-VODĂ 4,00
22 SANDU I. CRISTINA VII LICEUL TEORETIC "NEAGOE BASARAB 3,35
23 DUMITRU M. VALENTINA VII ȘCOALA CU CLS. I-VIII "SPIRU HARET" absent
24 RĂDUCAN N. MARIA-ȘTEFANIA VII ȘCOALA CU CLS. I-VIII RADU-VODĂ absent
25 TĂNASE G. OVIDIU VII COLEGIUL ECONOMIC CĂLĂRAȘI absent





COMISIA DE EVALUARE






Inspectoratul Școlar al Județului Călărași


REZULTATE OBȚINUTE LA
OLIMPIADA DE FIZICĂ
FAZA JUDEȚEANĂ
AN ȘCOLAR 2011-2012

CLASA a VIII-a

Nr. Numele și prenumele Clasa Unitatea de proveniență Punctaj o
1 NICULESCU L. MIHAI ALEXANDRU VIII ȘCOALA "NICOLAE TITULESCU" CĂLĂR 15,25
2 CHIRIAC L. ANDREEA VII LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" 8,60
3 PARASCHIVESCU ARLENA VIII ȘCOALA CU CLS. I-VIII NR. 2 OLTENIȚA 7,05
4 SLUJITORU M. ROXANA-ELENA VIII ȘCOALA "NICOLAE TITULESCU" CĂLĂR 6,65
5 ONEA F. TUDOR-GABRIEL VIII ȘCOALA CU CLS. I-VIII RADU-VODĂ 5,25
6 CINARU GEORGIANA VIII ȘCOALA CU CLS. I-VIII CIOCĂNEȘTI 4,50
7 FIEREA T. DANIELA ANDREEA VIII ȘCOALA "NICOLAE TITULESCU" CĂLĂR 4,10
8 GRĂPEANU ROXANA VIII ȘCOALA CU CLS. I-VIII CIOCĂNEȘTI 4,00
9 CHIOREANU V. FLORINA VIII ȘCOALA CU CLS. I-VIII RADU-VODĂ 3,95
10 CHIRU V. BIANCA ANA VIII ȘCOALA "NICOLAE TITULESCU" CĂLĂR 3,95
11 DOBRE V. ANDREEA ROXANA VIII ȘCOALA "NICOLAE TITULESCU" CĂLĂR 3,95
12 DOBRIN N. AMELIA MARIA VIII ȘCOALA "NICOLAE TITULESCU" CĂLĂR 3,85
13 IOSIF N. FLORENTINA-IONELA VIII ȘCOALA CU CLS. I-VIII RADU-VODĂ 3,75
14 RĂDULESCU CRISTINA VIII ȘCOALA CU CLS. I-VIII CIOCĂNEȘTI 3,75
15 EREMIA DANIELA VIII ȘCOALA CU CLS. I-VIII CIOCĂNEȘTI 3,70
16 STAN F. ALEXANDRU IONUȚ VIII ȘCOALA "NICOLAE TITULESCU" CĂLĂR 3,70
17 BUZOIANU ȘTEFAN VIII ȘCOALA CU CLS. I-VIII CIOCĂNEȘTI 3,50
18 COVOR A.E. ALEXANDRA VIII GRUPUL ȘCOLAR AGRICOL FUNDULE 3,50
19 MORARU MIRCEA VIII ȘCOALA CU CLS. I-VIII CIOCĂNEȘTI 3,45
20 ZLATE CĂTĂLIN VIII ȘCOALA CU CLS. I-VIII CIOCĂNEȘTI 3,00
21 PANTILIMON OTILIA VIII ȘCOALA CU CLS. I-VIII CIOCĂNEȘTI absent
22 REZIUC DARIA VIII ȘCOALA CU CLS. I-VIII CIOCĂNEȘTI absent







COMISIA DE EVALUARE










Inspectoratul Școlar al Județului Călărași


REZULTATE OBȚINUTE LA
OLIMPIADA DE FIZICĂ
FAZA JUDEȚEANĂ
AN ȘCOLAR 2011-2012

CLASA a IX-a

Nr. Numele și prenumele Clasa Unitatea de proveniență Punctaj
1 CURTEANU SILVANA IX LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" 12,95
2 NEAGU ADRIAN IONUȚ IX COLEGIUL NAȚIONAL "BARBU ȘTIRBEI" 12,40
3 IACOB A.C. CRISTINA MARIA IX LICEUL TEORETIC "NEAGOE BASARAB 11,85
4 STROINEA M. IOANA IX LICEUL TEORETIC "NEAGOE BASARAB 11,65
5 MATEI CRISTIAN IX LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" 11,60
6 COSTĂCHESCU IRINA IX COLEGIUL NAȚIONAL "BARBU ȘTIRBEI" 10,70
7 BOB CRISTIAN IX LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" 8,75
8 TĂUT BOGDAN CRISTIAN IX LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" 8,50
9 PRIPAS I. ALEXANDRU IULIAN IX LICEUL TEORETIC "NEAGOE BASARAB 8,00
10 CRISTACHE GEORGIANA CRINA IX COLEGIUL NAȚIONAL "BARBU ȘTIRBEI" 7,80
11 RUSE ROXANA IX LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" 7,65
12 GHEORGHE COSMIN PAUL IX COLEGIUL NAȚIONAL "BARBU ȘTIRBEI" 7,45
13 EREMIA ADRIAN RADU IX COLEGIUL NAȚIONAL "BARBU ȘTIRBEI" 6,80
14 IANCU ȘTEFAN IX COLEGIUL NAȚIONAL "BARBU ȘTIRBEI" 6,45
15 MITRAN FLORENTINA CLAUDIA IX COLEGIUL NAȚIONAL "BARBU ȘTIRBEI" 6,00
16 NEDELCU GEORGIANA IX LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" 4,65
17 CANĂ-BAICU COSMIN IX COLEGIUL NAȚIONAL "BARBU ȘTIRBEI" 4,00
18 CRISTACHE VLAD IX COLEGIUL NAȚIONAL "BARBU ȘTIRBEI" 3,80
19 CROITORU M. VICKI - GEORGIANA IX GRUPUL ȘCOLAR "DANUBIUS"CĂLĂRA 3,40
20 CRISTEA M. MIHAELA - ELENA IX GRUPUL ȘCOLAR "DANUBIUS"CĂLĂRA absent
21 CUCU V. ALINA TEODORA IX LICEUL TEORETIC "NEAGOE BASARAB absent
22 DUMITRU RALUCA ANDREEA IX COLEGIUL NAȚIONAL "BARBU ȘTIRBEI" absent
23 IORDACHE VIOREL IX COLEGIUL NAȚIONAL "BARBU ȘTIRBEI" absent
24 MURRAY ANDREW DAVID IX COLEGIUL NAȚIONAL "BARBU ȘTIRBEI" absent
25 RUSE O. MIRCEA IX LICEUL TEORETIC "NEAGOE BASARAB absent
26 STEFANESCU G. AURELIA IX GRUPUL ȘCOLAR "DANUBIUS"CĂLĂRA absent




COMISIA DE EVALUARE








Inspectoratul Școlar al Județului Călărași


REZULTATE OBȚINUTE LA
OLIMPIADA DE FIZICĂ
FAZA JUDEȚEANĂ
AN ȘCOLAR 2011-2012

CLASA a X-a

Nr. Numele și prenumele Clasa Unitatea de proveniență Punctaj o
1 ȚUȚUIANU ANA MARIA X COLEGIUL NAȚIONAL "BARBU ȘTIRBEI" 19,20
2 CONSTANTIN ROSANA MĂDĂLINA X COLEGIUL NAȚIONAL "BARBU ȘTIRBEI" 10,60
3 ENE ANDREI IONUȚ X COLEGIUL NAȚIONAL "BARBU ȘTIRBEI" 8,00
4 VOICU EMILIA GEORGIANA X LICEUL TEORETIC "NEAGOE BASARAB 7,75
5 PANATAU LIANA MARIA X COLEGIUL NAȚIONAL "BARBU ȘTIRBEI" 7,40
6 COMAN IOANA IRINA X LICEUL TEORETIC "NEAGOE BASARAB 7,30
7 DUMITRU RODICA MIHAELA X COLEGIUL NAȚIONAL "BARBU ȘTIRBEI" 7,30
8 POPA MARIA MIHAELA X LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" 7,00
9 PAVEL M. CRISTIAN X GRUP ȘCOLAR "ALEXANDRU ODOBES 6,50
10 STAN FEDORA BIANCA X COLEGIUL NAȚIONAL "BARBU ȘTIRBEI" 6,00
11 BUNESCU IONUȚ X GRUP ȘCOLAR "ALEXANDRU ODOBES 4,80
12 LUȚAN IONUȚ SERGIU X LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" 4,60
13 IOSIF TRAIAN X GRUP ȘCOLAR "ALEXANDRU ODOBES 4,40
14 ȘERBAN VLAD ȘTEFAN X COLEGIUL NAȚIONAL "BARBU ȘTIRBEI" 4,30
15 COPOIU DANA ȘTEFANIA X LICEUL TEORETIC "NEAGOE BASARAB 3,90
16 BUSUIOC N. LAURENTIU -STEFAN X GRUPUL ȘCOLAR "DANUBIUS"CĂLĂRA 3,40
17 POSTELNICU MARIAN X GRUP ȘCOLAR "ALEXANDRU ODOBES 3,40
18 VASILE MARINELA CRISTINA X LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" 3,40
19 NICOARA F. MARIAN - MADALIN X GRUPUL ȘCOLAR "DANUBIUS"CĂLĂRA 3,00
20 GHEORGHE ADRIAN VALENTIN X COLEGIUL NAȚIONAL "BARBU ȘTIRBEI" absent
21 LEAOTA A. MARIAN -GEORGIAN X GRUPUL ȘCOLAR "DANUBIUS"CĂLĂRA absent
22 RADU AURA CRISTIANA X COLEGIUL NAȚIONAL "BARBU ȘTIRBEI" absent
23 TUTAȘ CIPRIAN X GRUP ȘCOLAR "ALEXANDRU ODOBES absent






COMISIA DE EVALUARE









Inspectoratul Școlar al Județului Călărași


REZULTATE OBȚINUTE LA
OLIMPIADA DE FIZICĂ
FAZA JUDEȚEANĂ
AN ȘCOLAR 2011-2012

CLASA a XI-a

Nr. Numele și prenumele Clasa Unitatea de proveniență Punctaj o
1 POSTELNICU M. GEORGE XI LICEUL TEORETIC "NEAGOE BASARAB 9,50
2 GRIGORESCU RĂZVAN EUGENIU XI COLEGIUL NAȚIONAL "BARBU ȘTIRBEI" 5,70
3 MICUȚ-ISTRATE ILIE XI COLEGIUL NAȚIONAL "BARBU ȘTIRBEI" 5,25
4 ISCRU ADRIAN MIHAI XI COLEGIUL NAȚIONAL "BARBU ȘTIRBEI" 4,70
5 RĂDUCANU ADRIAN XI COLEGIUL NAȚIONAL "BARBU ȘTIRBEI" 4,00
6 NICOARA F. ANGHELUS - STEFAN XI GRUPUL ȘCOLAR "DANUBIUS"CĂLĂRA 3,70
7 CEAON ANA XI COLEGIUL NAȚIONAL "BARBU ȘTIRBEI" absent
8 CIOBANU BRÎNDUȘA XI COLEGIUL NAȚIONAL "BARBU ȘTIRBEI" absent
9 COMȘA BOGDAN XI COLEGIUL NAȚIONAL "BARBU ȘTIRBEI" absent
10 GHIȚĂ FERDINAND XI COLEGIUL NAȚIONAL "BARBU ȘTIRBEI" absent
11 RAIU ELENA GABRIELA XI COLEGIUL NAȚIONAL "BARBU ȘTIRBEI" absent












COMISIA DE EVALUARE

















Inspectoratul Școlar al Județului Călărași


REZULTATE OBȚINUTE LA
OLIMPIADA DE FIZICĂ
FAZA JUDEȚEANĂ
AN ȘCOLAR 2011-2012

CLASA a XII-a

Nr. Numele și prenumele Clasa Unitatea de proveniență Punctaj o
1 GRĂDINARU D. SIMONA XII LICEUL TEORETIC "NEAGOE BASARAB 10,00
2 BADEA VLĂDUȚ COSTIN XII COLEGIUL NAȚIONAL "BARBU ȘTIRBEI" 4,00










COMISIA DE EVALUARE
Atasamente
REZULTATE_OJF.xls Rezultatele OJF 2012 in formatul original (Excel)Nu aveti permisiunea sa descarcati atasamente aici.(43 KB) Descarcat de 8 ori

Admin
Admin

Numarul mesajelor: 230
Varsta: 56
Data de inscriere: 20/11/2007

Vezi profilul utilizatorului http://fizica.forumotion.com

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus


Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum